Virumaa Metsaühistu võtab kasutusele METSAÜHISTU kaubamärgi

Hea metsaühistu liige.

Meil on rõõm Sulle teatada, et lähikuudel võtab meie ühistu kasutusele uue, METSAÜHISTU kaubamärgi. Koos meiega teevad seda veel viis metsaühistut üle Eesti.

Sulle kui metsaomanikule tähendab see eelkõige seda, et ühistu pingutab veelgi rohkem Sinu rahulolu nimel. Ühistu tegevuse aluseks on metsaühistute teenuste kvaliteedistandard, mille täitmise kohustuse me endale koos kaubamärgi alla koondumisega võtsime (kvaliteedistandardiga saad tutvuda aadressil zc.ee/rDI1fjUl). Standardi põhimõtted on lihtsad – ühistu jaoks on esmatähtis metsaomaniku rahulolu ning metsaomanik peab saama ühistust lahenduse kõigile metsaomandiga seotud probleemidele. Ühtne standard tähendab ka seda, et kui Sina või mõni Sinu tuttav peaks vajama metsaga seotud abi mõnes teises Eesti piirkonnas, siis võid olla kindel – samad kvaliteetsed teenused ja heatasemeline teenindus on kõigis METSAÜHISTU kaubamärgi alla koondunud metsaühistutes.

METSAÜHISTU kaubamärgi alla koonduvad esimeses laines lisaks meie ühistule veel Põlvamaa, Läänemaa, Põhja-Eesti ja Vooremaa metsaühistud ning Valgamaa Erametsaühing. Üheks silmapaistvamaks muutuseks on uus ja ühine logo, mida näed SIIT. See tähendab ka seda, et meie praegune logo jääb väärikalt ühistu ajalukku. Muutuvad ka meie ühistu meiliaadressid, kuid kõigist tehnilistest muutustest teavitame Sind siis, kui need on käes.

METSAÜHISTU kaubamärgi kasutuselevõtt meie ühistus toimub lähikuudel, vajalikud muudatused toimuvad järk-järgult.